10 atvejų, kai „Grand Slam“ finale žaidėjas išgyveno beigelį

Richardas Norrisas Williamsas tapo pirmuoju žaidėju „Grand Slam“ finale išgyvenusiu beigeliu

Vienas iš gėdingiausių ir žeminančių dalykų, su kuriais susiduria bet kuris tenisininkas, yra nusivylimas, ty nelaimėti nė vieno žaidimo serijoje. Per daugelį metų buvo daug žymių tenisininkų, įskaitant tokius kaip Rod Laver, Steffi Graf ir Roger Federer. , net „Grand Slam“. Buvo daug atvejų, kai žaidėjas iškovojo „Grand Slam“ titulą finale „bagel“ savo priešininką, tačiau buvo lygiai dešimt atvejų, kai žaidėjas iškovojo „Grand Slam“ titulą, nepaisant to, kad jo/jos varžovas buvo nusivylęs galutinis.

Štai dešimt tokių atvejų. #1. Richardas Norrisas Williamsas ir Billas Johnstonas, 1916 m. „US Open“ finalas

Richardas Norrisas Williamsas ir Billas Johnstone'as yra laikomi vienais geriausių amerikiečių tenisininkų 1910 -aisiais, dalijantys penkis „Grand Slam“ titulus. Abu žaidėjai sužaidė labai jaudinantį pusfinalį 1915 m. „US Open“, kai Johnstonas penkiais setais nugalėjo „Williams“ (tuo metu buvusį čempiono titulą) ir pateko į pirmąjį „Grand Slam“ finalą, kurį laimėtų nugalėjęs du kartus čempioną Maurice'ą McLoughliną. finalas. Po metų Johnstonas ir Williamsas vėl susitiks „US Open“, šį kartą finale. Abu žaidėjai turnyre dar nebuvo numetę nė vieno seto ir tikimasi, kad rungtynės bus jaudinančios. Johnstonas paėmė pirmąjį kraują paimdamas pirmąjį setą 6: 4, tačiau Williamsas atšoko gerai, kai antrąjį setą išlaikė pagal tą patį rezultatą. Tačiau Johnstonas vėl riaumojo rungtynėse, trečią setą gavęs 6: 0. Tačiau Williamsas neatsitraukė ir iškart atšoko į rungtynes, kai ketvirtą setą išstūmė 6-2, o po penktojo seto 6-4 iškovojo antrąjį „US Open“ titulą. Tai buvo pirmas kartas, kai žaidėjas laimėjo „Grand Slam“ finalą, nepaisant to, kad buvo nusivylęs.

Lankytinos Klausimai

Ketvirtadienį pasirodys naujojo MTV realybės serialo „Mafijos šeimos“ premjera. Štai kaip žiūrėti laidą internete be laido.

Šįvakar yra 11 -ojo sezono „Amerikos Ninja Warrior“ premjera. Sužinokite, kaip tiesiogiai žiūrėti ANW internetu per tiesioginę transliaciją.

Štai kaip žiūrėti šiandienos TCU vs Baylor moterų krepšinio rungtynes. Lokiai ir raguotosios varlės yra 1 -oje ir 2 -oje „Big 12“, todėl tai yra pagrindinis atitikimas.

Viena ranka atliktos rankos patenka į geriausiųjų šimtuką.