Sania Mirza ir Martina Hingis laimėjo „Guangzhou Open“, Jankovičius imasi singlų

Sania Mirza Martina Hingis US open 2015 Guangdžou

Ir toliau skinti laurus: Mirza ir Hingis su „US Open“ trofėjais šio mėnesio pradžioje

Aukščiausią vietą užėmusios moterų poros poros Sania Mirza ir Martina Hingis dalyvavo „Guangzhou International Women Open“, WTA tarptautiniame renginyje Guangdžou, Kinijoje, įveikdamos konkurentes Shilin Xu ir Xiaodi You, kurioms tai buvo namų rungtynės, tiesiais rinkiniais 6-3, 6-1. Renginys žaidžiamas kietose aikštelėse, o ir Mirza, ir Hingis šiemet turėjo didelę sėkmę.

Kinijos pora, nors ir nesėkminga, sukėlė nerimą renginio pusfinalyje, 7-6 (5), 6-3 įveikusi antrąsias sėklas Klaudia Jans-Ignacik ir Anastasiją Rodionovą.

Šios dienos pergalė ateina po labai stipraus sezono Indo-Šveicarijos porai, kuri šiais metais laimėjo du „Grand Slam“ turnyrus-Vimbldono ir „US Open“. Šiemet jie taip pat laimėjo 3 WTA turo turnyrus. Pora titulą iškovojo Indian Velse šių metų pradžioje, nugalėdama Jekateriną Makarovą ir Eleną Vesniną. Netrukus jie vėl įveikė porą „Miami Masters“.

Trečioji jų WTA pergalė šiais metais įvyko Šeimos rato taurėje, kur jie 6: 0, 6: 4 nugriovė Australijos ir Kroatijos porą Casey Dellacqua ir Darija Jurak.

Indijos prezidentas Pranabas Mukherjee šių metų pradžioje Mirzą apdovanojo Khel Ratna už paslaugas sportui. Savo ruožtu Hingis šiemet dalyvavo 5 „Grand Slam“ tituluose - 3 mišriose porose, kartu su Indijos Leander Paes. „Hingis-Paes“ iškovojo pergalę „Australian Open“, po to iškovojo titulą Vimbldone ir „US Open“-pastarąsias dvi iš jų Hingis taip pat laimėjo moterų dvejetų rungtynėse su partneriu Sania Mirza.

Po pergalės Vimbldone Mirza ir Hingis užėmė pirmąsias vietas dvejetų reitinge, kurį jie šiuo metu turi.

Moterų vienetų titulą šiame renginyje iškovojo serbė Jelena Jankovič, įveikusi čekę Denisą Allertovą. Buvęs pasaulio lyderis Jankovičius, kuris šiame renginyje iškovojo 4 vietą, įveikė čeką įtikinamai 6: 6, 6: 0 dėl pergalės. Allertova anksčiau nuliūdino aukščiausią vietą užėmusią ir antrąją pasaulio vietą užimančią Simoną Halep, kuri šiemet pateko į „US Open“ pusfinalį, prieš pralaimėdama italai Flaviai Pennetta.

Pennetta galiausiai iškovos titulą „US Open“, įveikdama tautietę Robertą Vinci, kuri anksčiau sukėlė šokiruojančią pasaulio pirmąją vietą Serena Williams.

Mirza ir Hingis kartu iškovojo 6 -ąjį titulą:

Lankytinos Klausimai

Danielis Dobre taps naujuoju Simonos Halep treneriu po to, kai „French Open“ čempionas atsiskyrė nuo Thierry Van Cleemput.

Metų pabaigos ATP reitingų statistinė analizė, kai mes esame paskutiniame metų meistrų renginyje prieš finalą.