„BNP Paribas Open“: „Kontaveit“ pasiekia trečią raundą tiesiais setais prieš Puigą

2019 m. Australijos atvirų durų diena - 4 diena

Anett Kontaveit padarė istoriją sau „BNP Paribas Open“ Šeštadienio popietė. Estija padarė žavesį, uždirbdama avansą trečiajame raunde, tvirtai laikydamasi Monikos Puig 6-3, 7-6 (4) Indian Wells teniso sodo penktajame stadione. Tai buvo pirmas kartas, kai kas nors iš jos šalies pateko į aštuntfinalį ir beveik nuėjo toli rungtynėse.

Jiedu trečią kartą susitiko su serija net ir po to, kai estė Sidnėjuje laimėjo trijų seterių komandą, kur trečią laimėjo. Kontaveit gali būti sunku patekti į griovelį, padedantį jai žaisti Puigą, kuris ketvirtadienį iš eilės patyrė pralaimėjimą Jevgenijai Rodinai. Kai puertorikietis parodė savo jėgą po to, kai prieš savaitę sirgo, pasaulio 58-asis numylėjo savo darbą prieš 23 metų merginą.

Ji uždirbo ankstyvą pertrauką, kai grįžo iš 0-30 ir privertė deuce laimėti pirmąją AD taško galimybę. Ji negalėjo įtvirtinti sulaikymo, nes Kontaveit įveikė puertorikietį, kad atsilaikytų ir sėkmingai įtvirtintų trečią. Ji ilgai neišlaikė lyderio pozicijos, kai Puig surinko į priekį nukreiptą servą, kad išlygintų rezultatą du. „Kontaveit“ įgijo dar 25-erių pranašumą prieš ataką antrai Puigui kovojančiai padėčiai. Su pertrauka rankoje, 21-oji sėkla buvo septintoji, kad būtų galima valdyti komandą 5-2.

Kai Puigas buvo įstumtas į kampą, 21 -asis pasaulio žaidėjas pelnė tris taškus, tačiau stebėjo, kaip Puerto Riko smūgis privertė pralaimėti. Ji panaudojo gilų padavimą, kad nukreiptų į „Kontaveit“ smūgį, kad priverstų grįžti ilgai.

Ji išlaikė pastarąjį pozityvumą ir turėjo galimybę praleisti pertrauką estijos padavime, tačiau pavėluotas taškas dėl 21 -osios sėkmės užbaigė sugrįžimą, o grįžimas buvo ilgas ir baigėsi 31 minutę. Kontaveit laimėjo 16 iš 21 taško nuo pirmosios servo, kuris padarė žalą Puig, kuri turėjo mažai ką parodyti iš abiejų savo servo galų, kurie buvo beveik 50 proc.

„Kontaveit“ vis dar buvo taškas antrajame sete, išpuikęs pirmąją servo grąžą, kuri pakeitė Puigo pertrauką. Jos smūgiai buvo smūgiai 25-erių metų žaidėjui, kuris per pirmąsias dvejas rungtynes ​​tarnavo tik 33 proc.

Ji kažkaip sutelkė trečiąjį sulaikymą prieš šaukdama Kamau Murray, kuris bandė padėti jai išspręsti problemas. Ji neturėjo įtakos savo priešininkės tarnybai, kuri buvo tokia, kaip sulaikymo forma, kad mylėtų dviejų žaidimo maržą.

Turėdamas kamuolį rankoje per penktą, jai daug diktato nesuteikė, nes ji turėjo gintis ant dvikovos, Kontaveitui kvėpuojant kaklu. Ji kovojo per tris pertraukėles, kai antroji AD taško tikimybė buvo užtikrinta „Kontaveit“, atmušusi plačią grąžą ir atvedusi į priekį į vieną žaidimą.

Ji akivaizdžiai įgavo pagreitį ir pasitikėjimą, kuris užvaldė Kontaveitą priversti dvejoti ir medžioti pertrauką. Puig pastangos pritrūko, nes ji perdavė Estijos žaidimo tašką ir pergalę su nepriverstine klaida.

Kai atrodė, kad 21-oji sėkmė buvo išsaugota, Puigo tarnybinis žaidimas sužaidė 40: 0 su galimybe sulaikyti. Ji gavo antrąjį žaidimo tašką, kuris ilgai nusileido, kad po septynių sugrąžintų žaidimą. Kontaveit labai norėjo, kad aštuntą kartą Puig būtų servas, bet klaida atvedė Deuce į Puig, kuri žinojo, kad šansai pasitaikys, jei ji spaudžia estą.

Per keturias pertraukas ir du AD taškus puertorikietis sugebėjo grįžti tarnauti devintoje vietoje, kad galėtų pataikyti į priekį. Stipriausiai sulaikęs mačą, Puigas užsitikrino pergalę ir 5: 4 su „Kontaveit“ ant virvių. Ji paragino savo trenerį Nigelą Searsą išeiti ir sugrąžinti ją į kelią, kai langas vis dar yra atidarytas, kad būtų pateiktas tiesioginių rinkinių scenarijus. Ji tvirtai laikėsi dešimtoje, kad priverstų setą su dviem laimėti bet kuriam žaidėjui.

Kontaveitas sunkiai žaidė prieš Puigo servą, kuris atnešė sudėtingų momentų, tačiau rado būdų, kaip grąžą nukreipti į taškus. Ji sugebėjo nuvažiuoti ten, kur laukė savo progos išvaryti Puigą, prieš atleisdama nugalėtojus, kurie galiausiai padėjo jai užfiksuoti pertrauką ir tarnauti rungtynėms. Ji su Puigu iškeitė ilgus kamuolius per keturis taškus, o po to, kai grąžinama grąža suteikė jai lūžio tašką. Kontaveitas turėjo tūzą, tačiau teisėjas jį pavadino geru ir liepė pakartoti tašką. Supykęs Kontaveitas atsikvėpė, bet atsisakė mesti iššūkį. Jai tai kainuotų, nes ji suklydo duoti Puigui šūvį žaisti toliau, kai liko taibrelis žaisti rinkinyje.

Ji įgijo pranašumą 2-1, kai Puig davė taškų už klaidas. Netrukus buvo 3: 1 su mini pertrauka Kontaveit rankose, kur ji netrukus nusileido linijos pavaros nugalėtoja. Puig sumažino skirtumą per pusę ir netrukus su esamu kamuoliu rankoje sugrąžino estą. Pop-up baigė ralį dėl aštunto taško, kuris atiteko Kontaveitui, o paskutinis Puigo taškas tapo 5-4. Pranašumas buvo su estu, kuris prieš rezultatą 6: 4 pasiekė rezultatą prieš pataikydamas į servo tašką, kuris buvo eilės nugalėtojas, baigęs 1 valandą ir 35 minutes įrašydamas asmeninę istoriją.

Kai ji aukštai laikė taškus, iškovotus per pirmąją servą ir grįžo stipri, tai padėjo jai pagerinti savo rekordą dykumoje. Pirmadienį ji susidurs su kita kieta konkurente kaimyninės Latvijos Anastasijoje Sevastovoje.

Lankytinos Klausimai

Štai kaip internetu transliuoti „One World: Together at Home“ specialųjį srautą. Balandžio 18 -osios specialųjį renginį veda Jimmy Fallonas, Jimmy Kimmelis ir Stephenas Colbertas.

Novako Džokovičiaus žmona Jelena neseniai prisijungė prie „Instagram“, norėdama pagirti savo vyrą po trijų serbų pergalės prieš vietinę viltį Lorenzo Sonego.

Kaip naudoti „Gamecube“ alternatyvų paleidimo garsą. Štai kaip sukurti alternatyvų „Nintendo Gamecube“ paleidimo garsą. Paruoškite „Gamecube“ valdiklį rankoje.

Šeštadienį susitiks Gruzijos ir Kentukio futbolas. Štai kaip tiesiogiai stebėti žaidimą internete, jei neturite SEC tinklo.

Kaip atgaivinti mandoliną. Mandolinai turi gražų ir savitą garsą, tačiau grojant jų stygos tikrai gali pabūti. Senų stygų tonas pasikeis, pakeisdamas tą trapų mandolino tembrą. Laimei, pakeičiant senus ...